Firma JJW została wyróżniona w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się polskich małych i średnich przedsiębiorstw w roku 2012.

Ranking został opracowany przez COFACE Poland, jednej z największych na świecie wywiadowni gospodarczej i lidera w zakresie zarządzania należnościami.

Powyższy ranking jest przygotowywany i publikowany przez dziennik ekonomiczny PULS BIZNESU, należący do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Celem rankingu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Dyplomy "GAZEL BIZNESU 2012" były wręczane podczas uroczystej gali, która w odbyła się w nowoczesnym centrum produkcji telewizyjnej ATM STUDIO przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Trzeci z lewej na zdjęciu jest Włodzimierz Lewin, współwłaściciel firmy.

W plebiscycie "Dobre dla Diabetyka 2012" organizowany przez redakcję magazynu "PEN. Cukrzyca i Otyłość" kolekcja skarpetek zdrowotnych zajęła 1. miejsce i otrzymała tytuł NAJLEPSZY PRODUKT DLA DIABETYKA.


Na XV Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym DIABETICA EXPO 2012 w Toruniu kolekcja skarpetek zdrowotnych DEOMED zajęła I miejsce w kategorii "odzież profilaktyczna".


Na XIV Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym DIABETICA EXPO 2011 w Toruniu skarpetki Mosquito Stop zdobyły I nagrodę w kategorii "najlepszy produkt leczniczy".


Na największych w tej branży w Polsce, XIX Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA 2011 w Łodzi, wyróżnienie uzyskała cała kolekcja skarpetek zdrowotnych DEOMED.