PERFEKCYJNA JAKOŚĆ

PERFEKCYJNA JAKOŚĆ produkowanych w JJW skarpetek jest wynikiem dbałości o nie już od etapu PROJEKTOWANIA, poprzez dobór SUROWCÓW i TECHNOLOGII WYTWARZANIA, aż do ich EKSPOZYCJI w miejscach sprzedaży.

PROJEKTOWANIE 
Projektowanie wzornictwa skarpetek odbywa się przy współudziale Barbary Deloff, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a rozwiązania funkcjonalne są konsultowane i testowane przy współudziale aktywnych sportowców i instytucji sportowych w przypadku skarpetek sportowych oraz renomowanych instytucji medycznych i pacjentów w przypadku skarpetek zdrowotnych.

SUROWCE  

Używamy wyłącznie specjalnie dobranych przędz najwyższej jakości:

naturalnych - bawełny, przędzy SeaCell active®, a także wełny, lnu, i przędzy bambusowej,

syntetycznych - najnowocześniejszych, o wyjątkowych właściwościach, takich jak, Tactel®, Coolmax®, Thermolite®, Siltex®, Lycra®.


WYKONANIE  Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, najnowszej technologii i staranności wytwarzania, nadzorowanej we wszystkich fazach produkcji, skarpetki są eleganckie, wygodne i trwałe. Wszystkie mają komfortowe płaskie szwy lub są łączone bezszwowo oraz są dekatyzowane - nie kurczą się po praniu. Zastosowanie nowoczesnego włókna Lycra®  o ogromnej elastyczności, powoduje, że skarpety są nieuciskowe, a więc nie tamują krążenia krwi, a przy tym nie opadają, idealne przylegając do nóg.

EKSPOZYCJA  
Do właściwego eksponowania skarpetek służą atrakcyjnie zaprojektowane etykiety umożliwiające zawieszanie skarpetek oraz małe i duże ekspozytory firmowe.. Dostępne są również plakaty, stendy, ulotki i inne materiały informacyjno - reklamowe.