Dotacja ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Wzmocnieni unijnym dofinansowaniem uruchomiliśmy z początkiem tego roku najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną do wytwarzania innowacyjnych skarpetek, głównie zdrowotnych. Przedmiotem zrealizowanego projektu był "WZROST KONKURENCYJNOŚCI FIRMY JJW POPRZEZ INWESTYCJE W INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĘ I ZAKUP MASZYN" w ramach działania 1.5, RPO WM 2007 - 2013. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu województwa mazowieckiego.

Dzięki tej inwestycji osiągnęliśmy pełną automatyzację produkcji przy założonych najwyższych parametrach jakościowych - perfekcyjnym wykańczaniu dzianiny i bezszwowym łączeniu skarpetek nad palcami. Takie rozwiązanie, w połączeniu z właściwościami nadawanymi przędzom, pozwoliło na oferowanie klientom skarpetek o najwyższych walorach użytkowych (wyjątkowe właściwości zdrowotne, komfort mechaniczny i termiczny, duża odporność na ścieranie i rozrywanie, trwałość kolorów).

Z uwagi na dynamicznie rosnący popyt na produkowane przez nas skarpetki, duże znaczenie miał też uzyskany wzrost potencjału produkcyjnego. Zakupione maszyny pozwoliły na istotne zwiększenie produkcji skarpetek zdrowotnych.